Total War: WARHAMMER II - Curse of the Vampire Coast (PC) - Steam Key - CIS
Kód: 10000171858002Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000171858002 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Sega Games |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1GB | Intel HD4000 @720p |
| Pamäť (minimálna): | 5 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 60 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 7 64Bit |
| Iné (minimálne): | directx: Version 11 |
| Procesor (odporúčaný): | Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA GeForce GTX 770 4GB | AMD Radeon R9 290X 4GB @1080p |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 60 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 7 / 8 (8.1)/ 10 64Bit |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
