TP T16 G4 16WUXGA/U7-255U/32GB/1T/W11P
Kód: 21QE004VCK2Podrobný popis
Model: Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 (Intel)
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 7 255U (12 jader (2P + 8E + 2LPE), 14 vláken, P-core 2.0/5.2 GHz, E-core 1.7/4.2 GHz, LPE-core 0.7/2.4 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 2x16 GB SO-DIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): 2/0
Maximální velikost: 64 GB
Pevný disk:1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
Rozšiřující sloty pevného disku: ne
Optická mechanika: ne
Displej:16'' WUXGA (1920x1200) IPS 500nits Anti-glare, 100% sRGB, Low Power
Grafická karta: Integrovaná Intel Graphics 4-Cores iGPU
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Web kamera: 5.0MP + IR Discrete s bezpečnostní clonou
Čtečka otisku prstů: ano
SmartCard Reader: ano
Síť: 100/1000M (RJ-45)
Bezdrátová komunikace: Intel Wi-Fi 6E AX211, 11ax 2x2 + BT5.3
WWAN: WWAN Upgradable to 4G
USB: *1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) *1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On *2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), s USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1
Další konektory: *1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz *1x Ethernet (RJ-45) *1x Sluchátka / mikrofon kombo jack (3.5mm) *1x Smart Card Reader *1x Nano-SIM Card Slot
Čtečka paměťových karet: ne
TPM 2.0: ano
Baterie: 86 Wh
Napájení: 100W USB-C (3-pin)
Barva: Thunder Black
Materiál:PC + 20% Carbon Fiber (Top), PC + 20% Carbon Fiber (Bottom)
Rozměry: 359.7 x 250.8 x 18,14 mm
Hmotnost: od 1,98 kg
TCO Certified: ano
Záruka: 3 roky Premier
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_T16_Gen_4_Intel?M=21QE004VCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | ThinkPad |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 3.04 kg |
| EAN: | 1981578607971 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Displej - uhlopriečka [palce]: | 16 |
| Displej - veľkosť: | 16" |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Numerická klávesnica: | Áno |
| Optická mechanika: | Ne |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 ks |
| USB 2.0 (počet): | 0 ks |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 ks |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 ks |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Naše logo - Office |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Modelová řada: | Lenovo ThinkPad T |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Áno |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka čipových kariet: | Áno |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Ne |
| Operační paměť - velikost (GB): | 32 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| Paměť - max. velikost (GB): | 64 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Materiál notebooku: | Jiné slitiny |
| Záruka notebooku: | 3R NBD |
| Barva: | Černá |
| Model notebooku: | T16 Gen 4 (Intel) |
| Počet jader CPU: | 12 |
| Kapacita disku: | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,0 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 100 |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| Počet paměti RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Paměť Intel Optane: | Ne |
| Rozlišení webkamery: | 5MP |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 18,14 |
| Šířka (mm): | 359,7 |
| Hloubka (mm): | 250,8 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | U7-255U |
| Hmotnosť: | Ľahký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1024120024 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,2 |
| Displej - jas (nits): | 500 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 86 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| NPU - počet TOPs: | 12 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
