World of Diving (PC) Steam Key
Kód: 96BW3DMNC-7/4523Podrobný popis
World of Diving is the Oculus Rift-enabled online diving game that brings you an exhilarating multiplayer diving adventure, all without getting wet. access the game via Early Access and start playing straight away!
Key features:
- Interact with the amazing sea life.
- Compete against your fellow divers.
- Discover the sunken remains of history.
- Collect and salvage ancient treasure.
- You design, create and share your own content.
- You influence the development of new features.
- Your positive activity is rewarded with unique content and special privileges.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 8016010395236 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Vertigo Games |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | Áno |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Dual Core |
| Grafika (minimálna): | pixel shader 3.0 compatible |
| Pamäť (minimálna): | 2 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 7 GB available space |
| Systém (minimálny): | Ubuntu 10.10 or Higher |
| Procesor (odporúčaný): | i7 or equivalent |
| Grafika (odporúčané): | pixel shader 3.0 compatible |
| Pamäť (odporúčané): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 7 GB available space |
| Systém (odporúčané): | OSX 10.6 Snow leopard |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
