ACER NITRO V 17/ANV17-41-R2QM/R5-240/17,3''/FHD/16GB/1TB/RTX 5060/bez OS/Black/2R + Acer NITRO GAMING HEADSET II
Kód: NH.QYVEC.001Podrobný popis
Acer Nitro V 17 AI (ANV17-41-R2QM) * Dual-fan system
Operační systém: ne, ESHELL Linux (Boot-up only)
Procesor: AMD Ryzen 5 240 (6 jader, 12 vláken, 4,3/5,0 GHz, 22 MB cache)
NPU: AMD Ryzen™ AI (až 16 TOPS)
Paměť: 2x 8GB DDR5
Pevný disk: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: 17,3'' FHD (1920x1080) 16:9 antireflexní IPS, 144Hz
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8GB GDDR7
Polohovací zařízení: Precision Touchpad
Klávesnice: jantarově podsvícená s numerickým blokem
Čtečka otisku prstů: ne
Web kamera: HD USB TNR
Audio: 2x reproduktor, DTS® X: Ultra audio, 2x mikrofon
Síť: GbE
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3)
Porty USB: * 1x USB typu C: USB4® 40Gbps/DisplayPort přes USB-C/USB nabíjení 5V, 3A/DC-in 20V, 65W * 2x USB typu A: USB 3.2 Gen2 * 1x USB typu A: USB 3.2 Gen1
Další porty: * 1x HDMI 2.1 * 1x RJ-45 * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x napájecí konektor * 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 76Wh Li-ion
Napájení: 135W, 5,5mm AC adaptér
Barva: černá (Obsidian black)
Hmotnost: 2,71kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711474596826 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 3 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Acer Nitro V 17 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Acer |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 17,3 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,71 |
| Farba: | Černá |
| Model: | ANV17-41-R2QM |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,3 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 144 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 135 |
| Napájací konektor: | 5.5phy |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 275,6 |
| Šírka (mm): | 400,9 |
| Hĺbka (mm): | 24 |
| Presný model CPU: | R5-240 |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,51 do 3 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,0 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 76 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
