ACER NTB Predator Helios Neo 16S AI (PHN16S-I51-97NM),Ultra 9 386H,16"WQXGA,32GB,1TB SSD,RTX 5060,Linux,Black
Kód: NH.U3VEC.006Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 4.22 kg |
| EAN: | 4711721054741 |
| Operačný systém: | Linux |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Použití: | Herní |
| Podpora AI: | Ano |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 9 |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5060 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 8 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 16 |
| Rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 165 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 1024 |
| Rozhranie: | LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 1, MicroSD, USB 3.2 Gen 2, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | RGB podsvícená klávesnice, Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica, Čítačka pamäťových kariet |
| Hmotnosť notebooku: | 2.1 - 2.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
