ACER NTB Predator Helios Neo 16S AI (PHN16S-I71-91KE),Ultra 9 290HX Plus,16"WQXGA,32GB,1TB SSD,RTX 5080,W11H,Black
Kód: NH.U4YEC.003Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 4.25 kg |
| EAN: | 4711721131350 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 9 |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5080 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Typ panelu: | OLED |
| Úhlopříčka displeje ("): | 16 |
| Rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 1024 |
| Rozhranie: | MicroSD, USB 3.2 Gen 2, LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | RGB podsvícená klávesnice, Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | 2.1 - 2.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
