Algotica Iterations (PC) Steam Key
Kód: 10000035766002Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000035766002 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Alexander Khoroshavin |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel I3 |
| Grafika (minimálna): | Nvidia GT 5xx / AMD Radeon HD 6850 |
| Pamäť (minimálna): | 2 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 2 GB available space |
| Systém (minimálny): | OS X |
| Procesor (odporúčaný): | Intel I5 |
| Grafika (odporúčané): | Nvidia GTX 650 / AMD Radeon HD 7770 |
| Pamäť (odporúčané): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 2 GB available space |
| Systém (odporúčané): | OS X |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
