All Will Fall (PC) Steam Key
Kód: 10000513773003Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000513773003 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Ryzen 5 3600, i5 12400 |
| Grafika (minimálna): | GTX 1660 Super |
| Pamäť (minimálna): | 16 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 3 GB available space |
| Systém (minimálny): | Win 10 x64 |
| Iné (minimálne): | SSD is recommended. System requirements are subject to change |
| Procesor (odporúčaný): | Ryzen 7 3700x, i7 10700 |
| Grafika (odporúčané): | RTX 3060 |
| Pamäť (odporúčané): | 16 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 3 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Win 10 x64 |
| Other (recommended): | SSD is recommended. System requirements are subject to change |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
