amiibo Smash Wolf 63

Kód: NIFA0666
€20,01 €16,68 bez DPH
Skladom (do 72h)
amiibo figúrka zo série Super Smash Bros.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dotýkajte sa, sledujte a zapojte sa do hry!

Objavte nový spôsob interakcie so svojou obľúbenou postavičkou Nintendo. Keď sa počas hrania hry dotknete dotykového bodu NFC na ovládači Wii U GamePad, ovládači Joy-Con alebo Pro Controller na Nintendo Switch, spodnej časti vreckových konzol New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL alebo špeciálneho zariadenia pre staršie vreckové konzoly z rodiny Nintendo 3DS, údaje sa prenesú do hry a môžete ich použiť rôznymi spôsobmi. Okrem toho sa pri hraní niektorých z nich údaje vo vašej figúrke budú naďalej zaznamenávať, takže môžete vytvárať skutočne jedinečné figúrky amiibo.

Zapojte sa do mnohých hier!

Figúrky amiibo môžete používať v mnohých rôznych hrách - a v akom štýle ich môžete používať, závisí od hry! Pravidelne sa vydávajú nové figúrky z mnohých rôznych herných titulov. Kompletný zoznam kompatibilných figúrok amiibo pre tituly spoločnosti Nintendo nájdete na nintendo.com/amiibo/compatibility.

Kompatibilita s konzolami New Nintendo 3DS a Nintendo 3DS/2DS

Figúrky Amiibo možno používať aj pri hraní na prenosných konzolách! Konzoly New Nintendo 3DS a New Nintendo 2DS XL obsahujú zabudovanú technológiu NFC, ktorá vám umožní pripojiť figúrku amiibo k hre jednoduchým priložením k spodnému dotykovému displeju. Pre použitie s Nintendo 3DS a 2DS je možné zakúpiť špeciálne príslušenstvo.

Dodatočné parametre

Kategória: Figúrky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: