amiibo Splatoon - Inkling Boy

Kód: NIFA0097
€20,01 €16,68 bez DPH
Skladom (do 24h) (2 ks)
amiibo figúrka zo série Splatoon

Detailné informácie

Podrobný popis

Dotýkajte sa, sledujte a zapojte sa do hry!

Objavte nový spôsob interakcie so svojou obľúbenou postavičkou Nintenda. Keď sa počas hrania hry dotknete dotykového bodu NFC na ovládači Wii U GamePad, Joy-Con, spodnej časti vreckových konzol New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL alebo špeciálneho zariadenia pre staršie vreckové konzoly z rodiny Nintendo 3DS, údaje sa prenesú do hry a môžete ich využiť rôznymi spôsobmi. Okrem toho sa pri hraní niektorých z nich údaje vo vašej figúrke budú naďalej zaznamenávať, takže môžete vytvárať skutočne jedinečné figúrky amiibo.

Zapojte sa do mnohých hier!

Figúrky amiibo môžete používať v mnohých rôznych hrách - a to, akým štýlom ich môžete používať, závisí od hry! Pravidelne sa vydávajú nové figúrky z mnohých rôznych herných titulov. Kompletný zoznam kompatibilných figúrok amiibo pre tituly spoločnosti Nintendo nájdete na nintendo.com/amiibo/compatibility.

Kompatibilita s konzolami New Nintendo 3DS a Nintendo 3DS/2DS

Figúrky Amiibo je možné používať pri hraní na prenosných konzolách! New Nintendo 3DS obsahuje zabudovanú technológiu NFC, ktorá umožňuje pripojiť figúrku amiibo k hre jednoduchým priložením k spodnej dotykovej obrazovke. Pre použitie s Nintendo 3DS a 2DS je možné zakúpiť špeciálne príslušenstvo.

Viac informácií o tomto a ďalších tituloch spoločnosti Nintendo nájdete v tlačových správach na mojenintendo.cz.

Kompletný zoznam kompatibilných amiibo figurácií pre tento a ďalšie tituly Nintendo nájdete na nintendo.com/amiibo/kompatibility.

Dodatočné parametre

Kategória: Figúrky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: