Animal Crossing amiibo cards - Sanrio Collab pack

Kód: NI3S025
€6,69 €5,58 bez DPH
Skladom (do 24h) (>5 ks)
Zberateľské amiibo karty k hre Animal Crossing: New Leaf

Detailné informácie

Podrobný popis

Animal Crossing: New Leaf - Vitajte amiibo!

Rozšírte svoje vedomosti o hre Animal Crossing s bezplatnou aktualizáciou vydanou na jeseň 2016! Po jej nainštalovaní budú všetky figúrky a karty amiibo Animal Crossing kompatibilné s vašou hrou. Používajte amiibo svojich obľúbených zvierat, ktoré navštívia vaše mesto. Môžete tiež používať vybrané amiibo z iných sérií a získať nový nábytok zodpovedajúci týmto postavičkám!

Animal Crossing: Happy Home Designer

Použi svoju kartu amiibo alebo postavičku a získaj špeciálne požiadavky na dizajn domu! Keď použijete amiibo kartu a amiibo figúrku Animal Crossing, môžete navrhnúť domov zvieratka. Dokonca môžeš navrhnúť domácnosti pre postavičky, ktoré bežne žiadosti nevydávajú, ako napríklad K.K. Slider! Pomocou figúrky Animal Crossing amiibo môžete pozvať zvieratká do akejkoľvek domácnosti alebo mestských budov, ktoré ste navrhli, a pripraviť tak dokonalú príležitosť na fotografovanie. Keď pozvete zvieratá do mestskej budovy, môžete im dokonca prideliť úlohy - vyberte si učiteľa do školy, personál do obchodu a ďalšie!

Animal Crossing: amiibo Festival

Hrajte s amiibo kartami Animal Crossing a odomknite bonusy! Na hranie stolovej hry Animal Crossing budete potrebovať aspoň jedno amiibo a môžete ich použiť aj počas kvízovej show. Do svojej figúrky amiibo si tiež môžete ukladať údaje.

Animal Crossing: New Horizons

Použi akúkoľvek figúrku Animal Crossing amiibo alebo kartu amiibo na vylepšenie zážitku z hry Animal Crossing: New Horizons! Vytlačte si plagáty na výzdobu domu, vytvorte prostredie na fotografie v aplikácii Photopia alebo pozvite svoje obľúbené postavičky do miestneho kempu. Kto vie, možno u vás dokonca zostanú!

Vytvorte si kemp a získajte ešte viac priateľov! Na pozvanie postavičiek, ktoré konkrétne chcete, do svojho kempu môžete použiť karty Animal Crossing amiibo. Pomôžte im s niekoľkými úlohami a možno sa k vám aj natrvalo nasťahujú!

Amiibo môžete používať na konzolách New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL a New Nintendo 2DS XL tak, že ich priložíte k NFC na spodnej obrazovke. Alternatívne môžete amiibo používať aj na konzolách Nintendo 2DS, Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL pomocou príslušenstva NFC Reader/Writer. amiibo môžete používať s konzolou Wii U priložením k ich NFC dotykovému bodu na Wii U GamePad. Na konzole Nintendo Switch priložte amiibo k dotykovému bodu NFC na joysticku pravého ovládača Joy-Con.

Dodatočné parametre

Kategória: Figúrky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: