AOC Gaming/U27G4R/27''/IPS/4K UHD/320Hz/1ms/Čierna/3R
Kód: U27G4RPodrobný popis
AOC U27G4R
Typ obrazovky: ,Fast IPS
Podsvícení: ,WLED
Úhlopříčka [palce]: ,27
Rozlišení: ,3840x2160 / 1920x1080 Dual Frame Monitor
Obnovovací frekvence [Hz]: ,UHD@160Hz / FHD@320Hz Dual Frame Monitor
Poměr stran: ,16:9
Povrch displeje: ,Antireflexní
Jas [cd/m2]: ,400
Kontrast: ,1 000:1
Odezva [ms]: ,1
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): ,178/178
Počet barev: ,16,7 Mil.
Reproduktory: ,Ne
Konektory: , *2x HDMI , 2.1 *1x DisplayPort , 1.4 *4x USB 3.1 *1x Výstup pro sluchátka (3,5mm)
Napájení: ,Interní
Spotřeba [W]: ,34
Stand By režim [W]: ,0,5
Třída energetické náročnosti: ,F
Montáž na zeď: ,VESA 100x100
Naklápění monitoru: ,3.5° ±1.5° ~ 21.5° ±1.5°
Barva: ,Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): ,613.9 × 516.0~386.0 × 227.6
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): ,613.9 x 366.31 × 51.28
Hmotnost [kg]: ,6,35
Obsah balení: , *HDMI kabel *DisplayPort kabel *Napájecí kabel
Záruka: ,3 Roky
Stránky výrobce: ,https://aoc.com/cz/gaming/products/monitors/u27g4r
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4038986682688 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 613.9 × 516.0 × 227.6 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 6,35 |
| Model: | U27G4R |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 320 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Farebná hĺbka: | 16,7 milionu |
| Spotreba energie (W): | 34 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | AOC Gaming |
| Výkon Power Delivery (W): | Nepodporuje |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| VESA Certifikácia HDR: | DisplayHDR 400 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Flicker Free: | Ano |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
