ARMA X: Anniversary Edition (PC) Steam Key
Kód: 96BW3DMNC-7/5034Podrobný popis
ARMA X: Anniversary Edition brings a unique collection of all Armaversum titles released to date, exclusively wrapped together in one package.
Built on over 10 years experience, Arma X thrusts you into the heart of the most realistic military simulator ever developed, featuring cutting edge technology, vast, detailed environments defined by real geographic data and authentically modeled units and vehicles. Play all of the story-driven campaigns sequentially for the ultimate military combat experience!
Key features:
ARMA X: Anniversary Edition includes:
- Arma II
- Arma II: British Armed Forces
- Arma II: Operation Arrowhead
- Arma II: Military Company
- Arama: Cold War Assault
- Arama: Armed Assault
- Arama: Queen's Gambit
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 6145987421333 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Bohemia Interactive |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | V hre sa používa vulgárny jazyk |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | Áno |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Pentium 4 3.0 GHz / Intel Core 2.0 GHz / AMD Athlon 3200+ |
| Grafika (minimálna): | 256 MB VRAM - Nvidia Geforce 7800 / ATI Radeon 1800 |
| Pamäť (minimálna): | 1 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 10 GB HD |
| Systém (minimálny): | Windows XP / Windows Vista |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core 2.8 GHz / AMD Athlon 64 X2 4400+ |
| Grafika (odporúčané): | 512 MB VRAM - Nvidia Geforce 8800GT / ATI Radeon 4850 |
| Pamäť (odporúčané): | 2 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 10 GB HD |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
