Assassin's Creed IV: Black Flag - Digital Deluxe Edition (PC) - Ubisoft Connect Key - CIS
Kód: 10000009870003Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000009870003 |
| Digitální platforma: | Ubisoft Connect |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Ubisoft |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | V hre sa používa vulgárny jazyk |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | Áno |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | 2.6 GHz - Intel Core2Quad Q8400 / AMD Athlon II X4 620 |
| Grafika (minimálna): | Nvidia Geforce GTX 260 / AMD Radeon HD 4870 |
| Pamäť (minimálna): | 2 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 30 GB |
| Systém (minimálny): | Windows Vista (SP2) / 7 (SP1) / 8 |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i5 2400S @ 2.5 GHz or better or AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz |
| Grafika (odporúčané): | Nvidia GeForce GTX 470 or AMD Radeon HD 5850 |
| Pamäť (odporúčané): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 30 GB |
| Systém (odporúčané): | Windows Vista SP2 or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
