Astral Ascent (PC) Steam Key
Kód: 10000325687002Podrobný popis
Choose one of four heroes and explore the Garden, an astral prison guarded by 12 powerful mystical bosses: the Zodiacs. Challenge them with dozens of unique spells and faithful friends by your side to unfold the story of this platform roguelite with lightning fast combat.Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 6813309118116 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Hibernian Workshop |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core i3-540 or AMD Phenom II X4 965 |
| Grafika (minimálna): | GeForce GTS 250 or Radeon HD 5770 |
| Pamäť (minimálna): | 2 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 1 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 7 64-bit |
| Procesor (odporúčaný): | i3-6100 |
| Grafika (odporúčané): | GeForce GT 730 |
| Pamäť (odporúčané): | 6 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 1 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 7+ 64-bit |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
