ASUS ROG STRIX XG27ACMES 27" IPS 2560x1440 255Hz 0,3ms 350cd USB-C HDMI DP čierny
Kód: 90LM0C90-B01171
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (do 24h)
Detailné informácie
Podrobný popis
ROG Strix XG27ACMES
Herný monitor ROG Strix XG27ACMES – 27-palcový 2560x1440, 255Hz OC (nad 144Hz), 0,3ms (min.), Fast IPS, Extreme Low Motion Blur Sync, USB Type-C, kompatibilný s G-Sync, DisplayWidget Center, statívový pätica, HDR, Gaming AI
27-palcový herný monitor s rozlíšením 2560 x 1440 HDR a ultra rýchlou obnovovacou frekvenciou 255Hz (OC) určený pre profesionálnych hráčov a pohlcujúce hranie
Technológia ROG Gaming A.I s funkciami AI pre vylepšenie herného zážitku používateľov
DisplayWidget Center umožňuje jednoduché nastavenie monitora pomocou myši
Display
Panel Size (inch) : 27
Aspect Ratio : 16:9
Display Viewing Area (H x V) : 596.74 x 335.66 mm
Display Surface : Anti-Glare
Backlight Type : LED
Panel Type : Fast IPS
Viewing Angle (CR?10, H/V) : 178°/ 178°
Pixel Pitch : 0.233mm
Resolution : 2560x1440
Color Space (sRGB) : 133%
Color Space (DCI-P3) : 97%
Brightness (HDR, Peak) : 400 cd/?
Brightness (Typ.) : 350cd/?
Contrast Ratio (Typ.) : 1300:1
Display Colors : 1073.7M (10 bit)
Response Time : 1ms(GTG), 0.3ms(min.)
Refresh Rate (Max) : 255Hz
HDR (High Dynamic Range) Support : HDR10
Flicker-free : Yes
Features
Trace Free Technology :
Yes
GameVisual :
Yes
Color Temp. Selection :
Yes (8 modes)
Color Adjustment :
6-axis adjustment (R,G,B,C,M,Y)
Gamma Adjustment :
Yes (Support Gamma 1.8/2.0/2.2/2.4/2.6)
GamePlus :
HDCP :
Yes, 2.3
Extreme Low Motion Blur :
ELMB Sync:
VRR Technology :
Yes (Adaptive-Sync)
GameFast Input technology :
Shadow Boost :
DisplayWidget :
Yes, DisplayWidget Center
Low Blue Light :
ASUS Power Sync :
A.I. Assistant Technology :
AI Visual
A.I. Assistant Technology :
Dynamic Crosshair
Dynamic Shadow Boost
Audio
Speaker :
No
I/O Ports
USB-C
x 1 (DP Alt Mode)
DisplayPort 1.4
x 1 (HBR3)
HDMI(v2.1)
x 1 (FRL)
Earphone Jack :
USB-C Power Delivery :
15W
Signal Frequency
Digital Signal Frequency :
HDMI : 30KHz~410KHz (H) / 48Hz~255Hz (V)
USB-C, DisplayPort : 30KHz~410KHz (H) / 48Hz~255Hz (V)
Power Consumption
Power Consumption :
<21W*
Power Saving Mode :
<0.5W
Power Off Mode :
<0.3W
Mechanical Design
Tilt :
Yes (+20° ~ -5°)
Swivel :
Yes (+45° ~ -45°)
Pivot :
Yes (+90° ~ -90°)
Height Adjustment :
0~110mm
VESA Wall Mounting :
100x100mm
Kensington Lock :
1/4" Tripod Socket :
Dimensions (Esti.)
Phys. Dimension (W x H x D) :
61.48 x 50.34 x 18.87 cm (24.20" x 19.82" x 7.43")
Phys. Dimension without Stand (W x H x D) :
61.48 x 36.71 x 6.30 cm (24.20" x 14.45" x 2.48")
Box Dimension (W x H x D) :
84.00 x 18.6 x 51.5 cm (33.07" x 7.32" x 20.28")
Weight (Esti.)
Net Weight :
5.96 kg (13.14 lbs)
Net Weight without Stand :
3.87 kg (8.53 lbs)
Gross Weight :
8.36 kg (18.43 lbs)
Accessories (vary by regions)
DisplayPort cable
Power cord
Quick start guide
ROG pouch
ROG sticker
Warranty Card
Certificate
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light
VESA AdaptiveSync Display 255Hz