ASUS TUF GAMING A16/FA608UH-RV010/R7-260/16''/WUXGA/32GB/1TB/RTX 5050/bez OS/Gray/2R
Kód: FA608UH-RV010Podrobný popis
ASUS TUF Gaming A16 (FA608UH-RV010) * Aura Sync
Operační systém: ne
Procesor: AMD Ryzen 7 260 (8 jader, 16 vláken, 3,8/5,1 GHz, 24 MB cache)
NPU: AMD XDNA™ (až 16TOPS)
Paměť: 2x 16GB DDR5-5600 SO-DIMM
Maximální velikost: 64GB
Pevný disk: 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Rozšiřující sloty pevného disku: 2x M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 16'' FHD+ 16:10 (1920x1200, WUXGA) antireflexní IPS, 300 nitů, 165Hz, NTSC 72%, G-Sync
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5050, 8GB GDDR7
Audio: 2x reproduktor, Dolby Atmos, Hi-Res, mikrofon
Web kamera: 1080P FHD + IR
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: Chiclet 1zónová RGB
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: GbE
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E, 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.3)
Porty USB: * 1x USB 2.0 typu A * 2x USB 3.2 Gen 2 typu A (rychlost přenosu dat až 10 Gb/s) * 1x USB 3.2 Gen 2 typu C s podporou DisplayPort™/napájení/G-SYNC (rychlost přenosu dat až 10 Gb/s) * 1x USB typu C: USB 4 s podporou DisplayPort™ (rychlost přenosu dat až 40 Gb/s)
Další porty: * 1x RJ45 LAN * 1x HDMI 2.1 FRL * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x napájecí konektor
Baterie: 90Wh, 4S1P, 4článková Li-ion
Napájení: 240W AC
Zabezpečení: ochrana hesla správce systému BIOS a hesla uživatele, bezpečnostní procesor Pluton, Secured-core PC (Level 3)
Barva: šedá (Jaeger Gray)
Rozměry: 354x269x17,9-25,7mm
Hmotnost: cca 2,2kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-gaming/tuf-gaming/asus-tuf-gaming-a16-2025/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711636258739 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | ASUS TUF Gaming A16 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Asus |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,2 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | FA608UH-RV010 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,8 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ano |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 165 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 240 |
| Napájací konektor: | Rectangle Conn |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 269 |
| Šírka (mm): | 354 |
| Hĺbka (mm): | 25,7 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | R7-260 |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,1 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 90 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
