Borderlands: The Pre-Sequel Shock Drop Slaughter Pit DLC (PC) Steam Key
Kód: 10000012039002Podrobný popis
Enter the Shock Drop Slaughter Pit and face off against the toughest Scavs on Pandora's moon: Elpis! Survive the battle and you'll be feared and respected by the few left alive... not to mention the experience and gear you'll earn!
Release Date: 2014-12-16
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 5578423069294 |
| Digitální platforma: | Steam |
| PEGI: | 18 |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Aspyr (Mac and Linux) |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | V hre sa používa vulgárny jazyk |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | Hra obsahuje hazardné prvky, navádza naň alebo učí hazardu |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | 2.4 GHz Intel / AMD - Dual Core Processor |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA GeForce 8500 / ATI Radeon HD 2600 |
| Pamäť (minimálna): | 2048 MB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 13 GB HD |
| Systém (minimálny): | Windows XP (SP3) |
| Procesor (odporúčaný): | 2.3 GHz Intel / AMD - Quad Core Processor |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA GeForce GTX 560 / ATI Radeon HD 5850 |
| Pamäť (odporúčané): | 2048 MB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 13 GB HD |
| Systém (odporúčané): | Windows XP SP3 / Vista / Win 7 / Win 8 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
