Call of the Sea (PC) Steam Key
Kód: 10000221804002Podrobný popis
It is 1934, in the far reaches of the South Pacific. Norah has crossed the ocean following the trail of her missing husband’s expedition and finds herself on a lush island paradise - a nameless, forgotten place, dotted with the remnants of a lost civilization.What strange secrets does it hold, and what might Norah unearth in her quest for the truth?
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 5287275715326 |
| Digitální platforma: | Steam |
| PEGI: | 7 |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | AMD FX-6100/Intel i3-3220 or Equivalent |
| Grafika (minimálna): | AMD Radeon HD 7750, NVIDIA GeForce GTX 650 or Equivalent |
| Pamäť (minimálna): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 20 GB available space |
| Systém (minimálny): | 64-bit Windows 7/8.1/10 |
| Procesor (odporúčaný): | AMD Ryzen 7 1700/Intel i7-6700K or Equivalent |
| Grafika (odporúčané): | AMD RX Vega 56, Nvidia GTX 1070/GTX1660Ti or Equivalent |
| Pamäť (odporúčané): | 16 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 20 GB available space |
| Systém (odporúčané): | 64-bit Windows 7/8.1/10 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
