Cobra Kai 2: Dojos Rising (PC) Steam Key
Kód: 10000508150002Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000508150002 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | GameMill Entertainment |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | AMD Ryzen 3 1200 - 3.1GHZ / Intel i5-4460 - 3.2GHZ |
| Grafika (minimálna): | AMD R9 380 - 4GB / Nvidia GeForce GTX 960 - 4GB |
| Pamäť (minimálna): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 48 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 10 (64 BIT only) or above |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
