Company of Heroes 2 - The British Forces (PC) Steam Key CIS
Kód: 10000005601005Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000005601005 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Feral Interactive (Linux) |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | Áno |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | 2Ghz Intel Core2 Duo or equivalent |
| Grafika (minimálna): | 512MB, Direct3D 10 (GeForce 8800 GT / Radeon HD 2900XT) |
| Pamäť (minimálna): | 2GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 30GB available space |
| Systém (minimálny): | 32bit Windows Vista |
| Procesor (odporúčaný): | 3Ghz Intel i5 quad core or equivalent |
| Grafika (odporúčané): | 1024 MB, Direct3D 11 (GeForce GTX 470 / Radeon HD 5850) |
| Pamäť (odporúčané): | 4GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 30GB available space |
| Systém (odporúčané): | 64bit Windows 7 and above |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
