Darwin's Paradox! (PC) Steam Key
Kód: 10000514401003Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000514401003 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | konami |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | AMD or Intel quad-core CPU, 2.5GHz or faster |
| Grafika (minimálna): | Nvidia GeForce RTX 2060 6GB | AMD Radeon RX-5600 XT 6GB |
| Pamäť (minimálna): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 10 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 10 |
| Iné (minimálne): | SSD recommended. Minimum Specifications allow for 720p resolution at 30 FPS in Low Quality settings |
| Procesor (odporúčaný): | AMD or Intel 8 cores CPU, 3.5Ghz or faster |
| Grafika (odporúčané): | Nvidia GeForce RTX 3060 8GB | AMD Radeon RX 6600 XT 8Gb |
| Pamäť (odporúčané): | 16 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 10 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 10 | 11 |
| Other (recommended): | SSD recommended. Recommended Specifications allow for 1080p resolution at 30 to 60 FPS in Medium Quality settings and 1080p at 30 FPS in High Quality Settings. |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
