Dead Island Riptide Complete Edition (PC) Steam Key CIS
Kód: 10000017957011Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000017957011 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Deep Silver |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | V hre sa používa vulgárny jazyk |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | Áno |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core i3 4170 or AMD Athlon X4 860K |
| Grafika (minimálna): | GeForce GTX 460 1024 MB (or AMD equivalent) |
| Pamäť (minimálna): | 4096 MB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 10 GB available space |
| Systém (minimálny): | Ubuntu 15.04, Ubuntu 14.04.03, Mint 17.1, SteamOS Brewmaster (x64) |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i5-4670K or AMD FX-8320 |
| Grafika (odporúčané): | GeForce GTX 770 2048 MB (or AMD equivalent) |
| Pamäť (odporúčané): | 8192 MB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 10 MB available space |
| Systém (odporúčané): | Ubuntu 15.04, Ubuntu 14.04.03, Mint 17.1, SteamOS Brewmaster (x64) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
