Dead Space 3 (PC) EA App Key

Kód: 10000002512002
€8,85 €7,38 bez DPH
Ihneď k odberu (elektronický kľúč)

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektronická licencia určená pre platformu Origin

Dead Space 3 zavádza Isaaca Clarka a drsného vojaka Johna Carvera na výpravu naprieč vesmírom za nájdením miesta pôvodu nekromorfov.

Po núdzovom pristátí na zamrznutej planéte Tau Volantis sa dvojica hrdinov musí prebiť nehostinnou krajinou k nerastným zdrojom a roztrúseným náhradným dielom. Isaac bude musieť naplno zúročiť svoje technické zručnosti a zostrojiť dokonalé zbrane a ďalšie prostriedky na prežitie.

Ľadová planéta je kľúčom ku konečnému zúčtovaniu s hrozbou nekromorfov, ale ešte predtým musia hráči prekonať lavíny, zradné ľadové previsy a ďalšie nebezpečenstvo. Tvárou v tvár krvilačným nepriateľom a drvivej sile živlov sú Isaac a John nútení spolupracovať a zachrániť ľudstvo pred hroziacou apokalypsou.

Návod na aktiváciu elektronického kľúča pre Origin (EN):
1. Nainštalujte si program Origin - na stiahnutie tu: http://www.dm.origin.com/download po stiahnutí spustite a kliknite na „NAINŠTALOVAŤ ORIGIN“ nainštalujte podľa pokynov.
2. Ak v službe Origin nemáte účet, kliknite po spustení aplikácie na „CREATE AN ACCOUNT“ (vytvoriť účet) a pokračujte podľa inštrukcií.
3. Následne sa prihláste sa k svojmu účtu Origin.
4. Na obrazovke kliknite hore na menu Origin na „REDEEM PRODUCT CODE“ (uplatniť produktový kód).
5. Postupujte podľa pokynov na obrazovke a zadajte aktivačný kľúč a dokončite aktiváciu.
6. Produkt sa zobrazí v sekcii „MY GAME LIBRARY“ (má herná knižnica).
7. Môžete začať sťahovať hru, ktorú budete po stiahnutí môcť spustiť.

Upozornenie: odporúčame našim zákazníkom si vopred preveriť minimálne technické, jazykové a softvérové požiadavky tohto produktu. Ak nie sú uvedené priamo na našej webstránke, najdete ich priamo na webstránke - platforme pre ktorú je produkt určený. Eshop JAMALEVOVA.sk negarantuje funkčnosť hry inštalovanej na zariadeniach zákazníka.

Dodatočné parametre

Kategória: Hry
Záruka: 24 měsíců
Digitální platforma: Origin
Typ distribúcie: elektronická

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: