Dell Plus/S2725QS/27''/IPS/4K UHD/120Hz/4ms/White/3R
Kód: DELL-S2725QSPodrobný popis
ObrazovkaUhlopriečka displeja: 68,6cm (27")
Rozlíšenie displeja: 3840 x 2160 px
Typ HD rozlíšenia: 4K Ultra HD
Natívny pomer strán: 16:9
Typ panelu: IPS
LED podsvietenie: Áno
Dotyková obrazovka : Nie
Jas displeja: 350 cd/m?
Odozva: 5 ms
Antireflexná obrazovka: Áno
Kontrastný pomer: 1500:1
Maximálna obnovovacia frekvencia: 120 Hz
Pozorovací uhol 178°/178°
NVIDIA G-SYNC: Nie
AMD FreeSync: Áno
Technológia bez blikania (Flicker-free) Áno
Technológia Low Blue Light: Áno
Multimédiá
Vstavané reproduktory: Áno
Integrovaná kamera: Nie
Určenie: Kancelária
Farba : Čierna, Šedá
Odnímateľný stojan Áno
Vstavaný USB hub: Nie
Počet HDMI portov 2
Verzia HDMI 2.1
Počet DisplayPort výstupov 1
Verzia DisplayPort 1.4
Výstup pre slúchadlá: Nie
HDCP Áno
Siete
Wi-Fi Nie
LAN (RJ-45) Nie
Ergonómia
VESA montáž : Áno
Kompatibilné s VESA úchytom na stenu 100 x 100 mm
Vylepšená správa káblov Áno
Slot pre zámok: Áno
Typ uchytenia kábla Kensington
Nastavenie výšky: Áno, 13cm
Pivot: Áno
Uhol natočenia -90 - 90°
Výkyvný / otočný Áno
Rozsah otáčania -45 - 45°
Nastavenie sklonu Áno
Uhol náklonu -5 - 21°
On Screen Display (OSD) Áno
Trieda energetickej účinnosti (SDR): F
Spotreba elektrickej energie: 24,6W
Spotreba energie (v pohotovosti): 0,3 W
Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V
Obsah balenia
Stojan Áno
Dodávané káble AC, HDMI
Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia Nie
Dĺžka kábla DisplayPort 1,8 m
Hmotnosť a rozmery
Šírka (s podstavcom) 611,5 mm
Hĺbka (s podstavcom) 200,4 mm
Výška (s podstavcom) 518,6 mm
hmotnosť (s podstavcom) 6,21kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory 25-30" |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnosť: | 8.77 kg |
| EAN: | 5397184962350 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 1 500:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozostup bodov (mm): | 0,1554 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 611, 54 x 518,63 x 200,40 |
| Jas (cd/m2=nits) - přesný: | 350 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Úhlopříčka ("): | 27 |
| Model: | S2725QS |
| Doba odezvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 120 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| DP (počet): | 1 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 25 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Výkon repro (W): | 10 |
| Záruka: | 3 Roky |
| Modelová řada: | Dell Plus |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
