Dishonored (PC) Steam Key CIS
Kód: 10000001825012Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000001825012 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Bethesda Softworks |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | V hre sa používa vulgárny jazyk |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | Hra obsahuje hororové alebo desivé prvky |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | 3 GHz - Intel / AMD |
| Grafika (minimálna): | 512 MB VRAM - NVIDIA GeForce GTX 460 / ATI Radeon HD 5850 |
| Pamäť (minimálna): | 3 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 9 GB HD |
| Systém (minimálny): | Windows XP / Vista / 7 |
| Procesor (odporúčaný): | 2.4 GHz - Intel / AMD |
| Grafika (odporúčané): | 768 MB VRAM - NVIDIA GeForce GTX 460 / ATI Radeon HD 5850 |
| Pamäť (odporúčané): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 9 GB HD |
| Systém (odporúčané): | Windows XP / Vista / 7 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
