FAR: Changing Tides - Deluxe Edition (PC) - Steam Key - CIS
Kód: 10000301442007Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000301442007 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Frontier Foundry |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Pentium G4500 or AMD FX-4350 |
| Grafika (minimálna): | GeForce GTX 660, 2 GB or Radeon R7 370, 2 GB |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 4 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 7 64-bit or higher |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i3-8350K or AMD Ryzen 3 1300X |
| Grafika (odporúčané): | GeForce GTX 1060, 6 GB or Radeon RX 5500 XT, 4 GB |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 4 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 10 64-bit |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
