Flock (PC) Steam Key
Kód: 10000507412003Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000507412003 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Annapurna Interactive |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core i5-2300 or AMD FX-6350 |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA GeForce GTX 650 Ti, 2 GB or AMD Radeon HD 7850, 2 GB |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Systém (minimálny): | Windows 10 |
| Iné (minimálne): | Requires a 64-bit processor and operating system |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i5-8600K or AMD Ryzen 5 2600X |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti, 8 GB or AMD Radeon RX 5700, 8 GB or Intel Arc A770, 16 GB |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Systém (odporúčané): | Windows 10 |
| Other (recommended): | Requires a 64-bit processor and operating system |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
