Football Club Simulator - FCS (PC) Steam Key
Kód: 96BW3DMNC-7/4924Podrobný popis
This means that the player gets to make all the decisions of the Club as Head Coach, Manager, and Chairman.
In addition, you can try out your strategy in the “Interactive match” while giving orders to your payers in real-time.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 6231893822767 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | FX Interactive |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Pentium 4 3.2 GHz |
| Grafika (minimálna): | Ati Radeon X700/ Nvidia Geforce 6600 - 256 MB |
| Pamäť (minimálna): | 2 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 650 MB |
| Systém (minimálny): | XP (SP3)/Vista (SP1)/Win 7/Win 8-8.1/Win 10 |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core 2 CPU 2.7 GHz |
| Grafika (odporúčané): | Nvidia GeForce GT 220/Ati radeon 5450 - 512 MB |
| Pamäť (odporúčané): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 1 GB |
| Systém (odporúčané): | Win 7/Win 8-8.1/Win 10 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
