GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor GO27Q24G, OLED, 2560 x 1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 275cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: GO27Q24G
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (do 24h)
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Monitory
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 7.7 kg
EAN: 4719331878641
Jas (cd/m2): 275
Použití: Herní
Úhlopříčka displeje ("): 27
Rozlíšenie: 2560x1440 (WQHD)
Vlastnost: Rovný
Rozhraní vstup: HDMI, DP
Rozhraní výstup: 3,5 mm Jack