Guild Wars 2: End of Dragons (PC) Steam Key
Kód: 10000311248003Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000311248003 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | NCSOFT |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | V hre sa používa vulgárny jazyk |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel®i3 3.4 GHz / AMD Athlon x4 3.8 GHz or better |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA® GeForce® GTX 680 / AMD Radeon HD 7970 / Intel Iris 600 series |
| Pamäť (minimálna): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 55GB available HDD space |
| Systém (minimálny): | Windows® 7 or better (64 bit only) |
| Iné (minimálne): | Broadband Internet connection Keyboard and mouse |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
