Heist Kitty: Cats Go a Stray (PC) Steam Key
Kód: 10000500493004Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000500493004 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Excalibur Games |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core i5-3570K or AMD FX-8310 |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA GeForce GTX 960 or AMD Radeon RX 560 |
| Pamäť (minimálna): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 6 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 10 (64-bit versions only) |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i7-7700 or AMD Ryzen 5 2400G |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA GeForce GTX 1070 or AMD Radeon RX Vega 56 |
| Pamäť (odporúčané): | 12 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 6 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 10 (64-bit versions only) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
