Hello Neighbor 2 - Deluxe Edition (PC) Steam Key
Kód: 10000325659008Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000325659008 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | tinyBuild |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel(R) Core(TM) i5-4460 CPU @ 3.20GHz (4 CPUs), ~3.2GHz |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA GeForce GTX 960 |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Systém (minimálny): | Windows 10/11 x64 |
| Procesor (odporúčaný): | Core i7 8700 |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Systém (odporúčané): | Windows 10/11 x64 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
