Hoa (PC) Steam Key
Kód: 10000266247003Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000266247003 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | PM Studios |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | AMD / Intel CPU running at 2.8 GHz or higher |
| Grafika (minimálna): | AMD/NVIDIA graphic card, with at least 2GB of dedicated VRAM and with at least DirectX 11 and Shader Model 5.1 support: AMD Radeon HD 7870 or NVIDIA GeForce GTX 760 or newer is recommended. |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 8 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 7 (64bit) |
| Procesor (odporúčaný): | AMD / Intel processor running at 3.5 GHz or higher |
| Grafika (odporúčané): | AMD/NVIDIA dedicated graphic card, with at least 4GB of dedicated VRAM (or more) and with at least DirectX 11 and Shader Model 5.1 support: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti or AMD Radeon R9 |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 8 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 10 (64bit |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
