I Am Dead (PC) Steam Key
Kód: 10000218840002Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000218840002 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Annapurna Interactive |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core i5-2300 | AMD FX-4350 |
| Grafika (minimálna): | Nvidia GeForce GTX 460, 768 MB | AMD Radeon HD 6870, 1 GB |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 6 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 10 |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i5-4570 | AMD Ryzen 3 1300X |
| Grafika (odporúčané): | Nvidia GeForce GTX 760, 2 GB | AMD Radeon HD 7870, 2 GB |
| Pamäť (odporúčané): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 6 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 10 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
