Iratus: Lord of the Dead (PC) - Steam Key - CIS
Kód: 10000189562004Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000189562004 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Daedalic Entertainment |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core 2 Duo 2.4 GHz |
| Grafika (minimálna): | Open GL 3.2+ Compliant |
| Pamäť (minimálna): | 1 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 3500 MB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 7 - 64 Bit |
| Iné (minimálne): | directx: Version 9.0c, soundCard: Direct X9 Compatible |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i5 3.0 GHz |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA GeForce GTX 760, AMD Radeon R9 280X |
| Pamäť (odporúčané): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 3500 MB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 10 - 64 Bit |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
