It Takes Two (PC) EA App Key
Kód: 10000221966032Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000221966032 |
| Digitální platforma: | EA App |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Electronic Arts |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | V hre sa používa vulgárny jazyk |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel core i3-2100T @ 2.5GHz/AMD FX 6100 |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA GeForce GTX 660 2GB, AMD R7 260x 2GB |
| Pamäť (minimálna): | 8 GB RAM |
| Systém (minimálny): | O/S: Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i5 3570K; AMD Ryzen 3 1300x or equivalent |
| Grafika (odporúčané): | Nvidia GTX 960; AMD R9 290 or equivalent |
| Pamäť (odporúčané): | 16 GB RAM |
| Systém (odporúčané): | O/S: Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
