Jump Space (PC) Steam Key
Kód: 10000512159003Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000512159003 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Keepsake Games AB |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | AMD Ryzen 5 2600X / Intel Core i5-8600K |
| Grafika (minimálna): | 8 GB VRAM, NVIDIA GeForce GTX 1070 or better |
| Pamäť (minimálna): | 16 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 30 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 10/11 64-bit or newer |
| Iné (minimálne): | 30 FPS in 1920x1080. SSD required |
| Procesor (odporúčaný): | AMD Ryzen 7 5800X / Intel Core i7-12700 |
| Grafika (odporúčané): | 8 GB VRAM, NVIDIA GeForce RTX 3060ti or better |
| Pamäť (odporúčané): | 16 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 30 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 10/11 64-bit or newer |
| Other (recommended): | 60 FPS in 1920x1080. SSD Required |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
