Kerbal Space Program (PC) GOG.COM Key
Kód: 10000014989008Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000014989008 |
| Digitální platforma: | GOG.COM |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Squad |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Core 2 Duo |
| Grafika (minimálna): | SM3 512MB VRAM |
| Pamäť (minimálna): | 3 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 1 GB HD |
| Systém (minimálny): | Linux (Most distros should work) |
| Procesor (odporúčaný): | Core i5 |
| Grafika (odporúčané): | SM4 1GB VRAM |
| Pamäť (odporúčané): | 4 GB RAM |
| Systém (odporúčané): | Ubuntu 14.04 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
