KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Love For These Clothes Of Desire! (PC) Steam Key
Kód: 10000503635002Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000503635002 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | PQube |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core 2 Duo E8400 or AMD Phenom II X2 550 |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA GeForce GT 730, 2 GB or AMD Radeon HD 6670, 1 GB |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Systém (minimálny): | Windows 10 |
| Iné (minimálne): | Requires a 64-bit processor and operating system |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i3-2100 or AMD FX-4350 |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA GeForce GT 730, 2 GB or AMD Radeon HD 6670, 1 GB |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Systém (odporúčané): | Windows 10 (64 bit only) |
| Other (recommended): | Requires a 64-bit processor and operating system |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
