Lamentum (PC) Steam Key
Kód: 10000266724002Podrobný popis
Lamentum is a pixel art survival-horror game set in New England in the mid-nineteenth century. To solve the dark secret at the heart of Grau Hill Mansion, you will have to immerse yourself in a nightmare world full of terrible creatures.Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 1756747315912 |
| Digitální platforma: | Steam |
| PEGI: | 16 |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel(R) Core(TM)2 Quad 2.7 Ghz, AMD Phenom(TM)II X4 3 Ghz |
| Grafika (minimálna): | GeForce GTX 260, Radeon HD 5770, 1024 MB, Shader Model 3.0 |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 5 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 7 |
| Procesor (odporúčaný): | Intel(R) Core(TM) i5 |
| Grafika (odporúčané): | GeForce GTX 660 |
| Pamäť (odporúčané): | 6 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 5 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 10 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
