LENOVO Legion PRO 5 16ADR10 Ryzen 7 8745HX/32GB/SSD 1TB/16"/WQXGA/OLED/až1100nitů/RTX5060 8GB/RJ45/245W/3r/bez OS/černá
Kód: 83LT0025CK3Podrobný popis
Název produktu: LENOVO LEGION PRO 5 Modelová řada: Lenovo Legion Pro 5 16ADR10 Typ / určení: špičkový herní 16" notebook s mimořádným výpočetním i grafickým výkonem, AMD + nVidia platforma, OLED displej Bundle: ne Part Number: 83LT0025CK Machine Type: 83LT Použité materiály: kovový (hliníkový) kryt displeje + plastové (PC-ABS) šasi Barva: Eclipse Black = černá (černý interier) Odolnost: --- Chipset: AMD System-On-Chip platforma Procesor: AMD Ryzen™ 7 8745HX (8-Cores / 16-Threads, 3.6 až 5.1GHz, 8MB L2 / 32MB L3) AI / kategorie: ANO / AI-Powered Gaming PC NPU: ne Grafika: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 115W, 572 AI TOPS, DLSS 4, Reflex 2, DirectX® 12 Ultimate Operační paměť: 32GB (2x 16GB) SO-DIMM DDR5-5200; 2x SO-DIMM slot / 0x volný, 32GB max. (testovaných) Úložiště: 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Možnosti úložiště: 2x M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 SSDsloty, 1x osazený, maximálně 1TB M.2 2242 nebo 2280 SSD /každý (testovaných) Čtečka paměťových karet: ne Optická mechanika: ne Optane paměť: ne Displej: OLED, 16", WQXGA (2560x1600), až 1100 nitů (max) - 500 nitů typických, lesklý, 16:10, 1M : 1, 100% DCI-P3, až 165Hz, 4x 89°pozorovací úhly, 91.7% AAR, DisplayHDR™ True Black 1000, Dolby Vision®, AMD FreeSync™, NVIDIA® G-SYNC®, Advanced Optimus, TÜV Low Blue Light, TÜV High Gaming Performance, TÜV Rheinland® Flicker Free Dotykový displej: ne Kalibrace barev: ANO, X-Rite® factory color calibration Webkamera: ANO, integrovaná nad displejem, 5.0MP, fixed focus, s elektronickou bezpečnostní krytkou "E-shutter" Audio: HD Audio, Realtek® ALC3306 kodek, 2x 2W stereo reproduktory, audio by HARMAN, optimalizované s Nahimic Audio, duální mikrofon Polohovací zařízení: touchpad, beztlačítkový, Mylar® povrch, multitouch, s podporou PTP, 75x120mm Numerická klávesnice: ANO Podsvícení klávesnice: ANO, 24-zónové RGB podsvícení (SW nastavitelné) Rozložení kláves: CZ / SK rozložení Speciální prvky, funkce, vlastnosti: AI Chip: LA3, upgrade záruky Čtečka otisků prstů: ne Security chip: Firmware TPM 2.0 Komunikace: Bluetooth 5.2, nemá WWAN Sítě: 100/1000M on-board ethernet (via RJ-45), Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 Porty, sloty, konektory: 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) = Always On, 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) s funkcí DisplayPort™ 2.1, 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) s funkcemi USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.1, 1x HDMI® 2.1 (až 8K/60Hz), 1x audio combo jack (3.5mm), 1x Ethernet (RJ-45), 1x konektor napájení Dockování: ne (245W napájení) Operační systém: bez operačního systému Baterie: integrovaná, 80Wh, Li-Ion, s podporou Super Rapid Charge (až 30% kapacity za 10 minut nabíjení, až 70% kapacity za 30 minut nabíjení, 100% kapacity do 80 minut) Výdrž na baterii: až 5,4 hodiny (podle MobileMark® 30 při 250nitech), až 6,3 hodiny přehrávání lokálního videa (při 1080p a 150 nitech) Napájení: 245W, Slim-TIP 3-PIN AC adaptér, 100-240V, 50-60Hz (součást balení) Hmotnost: 2,3 kg Rozměry: 364.38 x 268.06 x 21.69-25.95 mm Záruka: 3 roky kurýrem nebo carry-in (upgrade z výroby) Certifikace: ErP Lot 3, RoHS compliant, TÜV Rheinland® High Gaming Performance, TÜV Rheinland® Low Blue Light (HW řešení), TÜV Rheinland® Flicker Free OBRÁZEK MÁ POUZE INFORMATIVNÍ CHARAKTER A NEMUSÍ NUTNĚ ZOBRAZOVAT AVIZOVANOU MODELOVOU KONFIGURACIDodatočné parametre
| Kategória: | Herné Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnosť: | 2.88 kg |
| EAN: | 0198158697422 |
| Určení (NTB): | Herní |
| GPSR: | Lenovo (Slovakia);Landererova 12,811 09,Bratislava,Slovakia;compliance@lenovo.com |
| Hmotnosť (NTB): | 2 - 2,5 kg |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 32 GB |
| RJ45 (NTB): | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ano |
| Podsvietená klávesnica (NTB): | Ano |
| Typ displeja (NTB): | Lesklý |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Ano |
| Lokalizácia: | CZ+SK |
| Dotykový displej (NTB): | Ne |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 2560x1600 (WQXGA) |
| Typ panelu (NTB): | OLED |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ne |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Procesor (NTB): | AMD Ryzen 7 |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Grafická karta (NTB): | Dedikovaná 8GB |
| Batéria - počet článkov (NTB): | Nespecifikováno |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 16" |
| Zariadenie 2v1 (NTB): | Ne |
| Thunderbolt: | Ne |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Sériový port (NTB): | Ne |
| Farba veka (NTB): | Černá |
| Konvertibilný display (NTB): | Ne |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 3 roky Pick-up & Return |
| Výrobca (NTB): | Lenovo |
| Počet USB portov (NTB): | 5 |
| Vnútorná farba (NTB): | Černá |
| Operačný systém (NTB): | Bez OS |
| Veľkosť HDD (NTB): | 1 TB |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
