LENOVO ThinkPad T14s 2-in-1 G2 Copilot+ PC Ultra 5 325/16GB/512GB SSD/14" WUXGA IPS Touch/3Y Premier/Win11 Pro/černá
Kód: 21YY002MCKPodrobný popis
VÝKON Procesor : Intel Core™ Ultra 5 325, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo až 4,5 GHz, 12 MB Intel® Smart Cache AI PC kategorie : Copilot+ PC NPU : až 47 TOPS Grafika : integrovaná Intel® Graphics Čipset : Intel® SoC platforma Paměť : 16 GB LPDDR5X-7467 (připájená) Paměťové sloty : paměť připájená na základní desce, bez slotů, dvoukanálová Max. paměť : 16 GB (neupgradovatelná) Úložiště : 512 GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 NVMe® Opal 2.0 Slot pro úložiště : jeden M.2 2280 PCIe® 5.0 x4 slot Max. podpora úložiště : jeden disk, až 2 TB M.2 2280 SSD Čtečka karet : není Audio čip : SoundWire®, Realtek® ALC3346 kodek Reproduktory : stereo reproduktory 2 W x2, Dolby Atmos® Mikrofon : 2x, 360° Kamera : 5.0 MP + IR, se závěrkou kamery, vHDR, Computer Vision na ISP Baterie : 58 Wh Napájecí adaptér : 65 W USB-C® Slim GaN (3-pin) DESIGN Displej : 14" WUXGA (1920 × 1200) IPS, 400 nitů, antireflexní, 45 % NTSC, 60 Hz, DBEF5, dotykový Dotyková obrazovka : OGS, 10bodový multi-touch Poměr obrazovky k tělu : 85 % Pero : Lenovo® Garaged Pen Klávesnice : podsvícená, CZ/SK Rozměry : 313 × 224 × 12.06/17.84 (přední/zadní), max. 20.43 mm Hmotnost : od 1,35 kg Barva šasi : černá Materiál šasi : hořčík (horní část), hliník (spodní část) SOFTWARE Operační systém : Windows® 11 Pro (CZ / SK / EN) Přibalený software : žádný KONEKTIVITA WLAN + Bluetooth : Intel® Wi-Fi® 7 BE211, 802.11be 2x2 + BT 5.4 WWAN : možnost rozšíření na 4G SIM karta : bez fyzické SIM karty Ethernet : není NFC : není Standardní porty 3× Thunderbolt™ 4 (USB-C®, PD 15–65 W, DisplayPort™ 2.1) 1× USB-A (USB 5 Gb/s, Always On) 1× HDMI® 2.1 (až 4K/60 Hz) 1× kombinovaný audio jack 3,5 mm Volitelné porty : Ne Dokování : různé dokovací stanice přes Thunderbolt™ / USB-C® ZABEZPEČENÍ A OCHRANA SOUKROMÍ ThinkShield : komplexní bezpečnostní řešení (hardware, software, dodavatelský řetězec) Bezpečnostní čip : TPM 2.0 (Discrete) Fyzické zámky : Kensington Nano Security Slot™ (2,5 × 6 mm) Čtečka smart karet : není Čtečka otisků prstů : integrovaná v tlačítku napájení, Match-on-Chip Další zabezpečení : detekce přítomnosti uživatele (ISP), závěrka kamery, IR kamera pro Windows Hello SPRÁVA Systémová správa : Non-vPro® SERVIS Základní záruka : 3 roky (Courier nebo Carry-in, 1 rok na baterii) Součást balení : 3Y Premier Support HB (CPN), CO2 Offset Service 200 kg PŘÍSLUŠENSTVÍ Přibalené : žádné CERTIFIKACE Zelené certifikace : ENERGY STAR® 9.0, EPEAT™ Gold, ErP Lot 6/26, RoHS, TCO Certified (gen 10) Mil-Spec test : splňuje MIL-STD-810H Další certifikace : Eyesafe® Certified 2.0Dodatočné parametre
| Kategória: | ThinkPad |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnosť: | 1.62 kg |
| EAN: | 0199276319456 |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad+trackpoint |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Pro |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ne |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ne |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 14" |
| Farba veka (NTB): | Černá |
| Počet USB portov (NTB): | 4 |
| Hmotnosť (NTB): | Do 1,5 kg |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 16 GB |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 3 roky |
| Veľkosť HDD (NTB): | 512 GB |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Procesor (NTB): | Intel Core Ultra 5 325 |
| Batéria - počet článkov (NTB): | Nespecifikováno |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Ano |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Výrobca (NTB): | Lenovo |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Provedení (NTB): | 2v1 |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ano |
| GPSR: | Lenovo (Slovakia);Landererova 12,811 09,Bratislava,Slovakia;compliance@lenovo.com |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1200 (WUXGA) |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| SIM slot (NTB): | Ano, možnost dokoupení 4G/5G modulu |
| USB-C: | Ano |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
| Copilot+ PC: | Ano |
| Podsvietená klávesnica (NTB): | Ano |
| Thunderbolt: | Ano |
| Dotykový displej (NTB): | Ano |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
