LENOVO ThinkPad T14s 2-in-1 G2 Copilot+ PC Ultra 7 355/32GB/512GB SSD/14" WUXGA IPS Touch/3Y Premier/Win11 Pro/černá
Kód: 21YY003JCK2Podrobný popis
VÝKON Procesor : Intel Core™ Ultra 7 355, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo až 4,7 GHz, 12 MB Intel® Smart Cache AI PC Kategorie : Copilot+ PC NPU : Až 49 TOPS Grafika : Integrovaná Intel® Graphics Čipset : Intel® SoC Platform Paměť : 32 GB LPDDR5X-7467 (připájená) Paměťové sloty : Paměť je připájena k základní desce, bez slotů, dual-channel Maximální paměť : 32 GB, neupgradovatelná Úložiště : 512 GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 Sloty pro úložiště : Jeden M.2 2280 PCIe® 5.0 x4 slot Maximální podpora úložiště : Jeden disk, až 2 TB M.2 2280 SSD Čtečka karet : Není Audio čip : SoundWire®, kodek Realtek® ALC3346 Reproduktory : Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos® Mikrofon : 2x, 360° Kamera : 5.0 MP + IR samostatná s krytkou soukromí, vHDR, Computer Vision na ISP Baterie : 58 Wh Napájecí adaptér : 65W USB-C® Slim GaN (3-pin) DESIGN Displej : 14" WUXGA (1920×1200) IPS, 500 nitů, antireflexní / anti-smudge, 100 % sRGB, 60 Hz, Low Power, dotykový Dotyková obrazovka : OGS, 10bodový multitouch Poměr obrazovky k tělu : 85 % Pero : Lenovo® Garaged Pen Klávesnice : Podsvícená, česká / slovenská Rozměry (Š x H x V) : 313 x 224 x 12,06 / 17,84 mm (přední / zadní), max. 20,43 mm Váha : Od 1,35 kg Barva : Černá Materiál : Hořčík (horní část), hliník (spodní část) SOFTWARE Operační systém : Windows® 11 Pro, český / slovenský / anglický Dodávaný software : Lenovo® AI Now KONEKTIVITA WLAN + Bluetooth : Intel® Wi-Fi® 7 BE211, 802.11be 2x2 + BT5.4 WWAN : Možnost upgradu na 5G SIM karta : Bez fyzické SIM karty v balení Ethernet : Bez integrovaného Ethernetu NFC : Není Standardní porty 3x Thunderbolt™ 4, s USB PD 15–65W a DisplayPort™ 2.1 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz 1x kombinovaný konektor sluchátek / mikrofonu (3,5 mm) Volitelné porty : 1x slot pro Nano-SIM kartu ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ ThinkShield : Komplexní bezpečnostní řešení (hardware + software + dodavatelský řetězec) Bezpečnostní čip : Samostatný TPM 2.0 Fyzické zámky : Kensington Nano Security Slot™ (2,5 x 6 mm) Smart Card čtečka : Není Čtečka otisků prstů : Dotyková, Match-on-Chip, integrovaná v tlačítku napájení Další zabezpečení : Detekce přítomnosti uživatele pomocí ISP (Computer Vision) Krytka kamery IR kamera pro Windows® Hello (rozpoznání obličeje) SPRÁVA Systémová správa : Non-vPro® SERVIS Základní záruka : 3 roky Courier nebo Carry-in s 1 rokem na baterii Zahrnuté rozšíření : 3Y Premier Support + CO2 Offset Service 200kg PŘÍSLUŠENSTVÍ Dodávané příslušenství : Žádné CERTIFIKACE Ekologické certifikace : ENERGY STAR® 9.0 EPEAT™ Gold Registered ErP Lot 6/26 RoHS compliant TCO Certified, generace 10 Mil-STD-810H Další certifikace : Eyesafe® Certified 2.0Dodatočné parametre
| Kategória: | ThinkPad |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnosť: | 1.62 kg |
| EAN: | 0199276517579 |
| Procesor (NTB): | Intel Core Ultra 7 355 |
| USB-C: | Ano |
| Batéria - počet článkov (NTB): | Nespecifikováno |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ne |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Farba veka (NTB): | Černá |
| Počet USB portov (NTB): | 4 |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| SIM slot (NTB): | Ano, možnost dokoupení 4G/5G modulu |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ne |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 32 GB |
| Copilot+ PC: | Ano |
| Provedení (NTB): | 2v1 |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Pro |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1200 (WUXGA) |
| Dotykový displej (NTB): | Ano |
| Podsvietená klávesnica (NTB): | Ano |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ano |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Ano |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 14" |
| GPSR: | Lenovo (Slovakia);Landererova 12,811 09,Bratislava,Slovakia;compliance@lenovo.com |
| Thunderbolt: | Ano |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 3 roky |
| Veľkosť HDD (NTB): | 512 GB |
| Výrobca (NTB): | Lenovo |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad+trackpoint |
| Hmotnosť (NTB): | Do 1,5 kg |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
