LENOVO ThinkVision/P32UD-40/31,5''/IPS/4K UHD/120Hz/4ms/Čierna/3R
Kód: 64A8XAT2EUPodrobný popis
Lenovo ,ThinkVision P32UD-40 Monitor
Typ obrazovky: ,IPS
Podsvícení: ,WLED
Úhlopříčka [palce]: ,31,5
Rozlišení: ,3 840 x 2 160
Rozteč bodu [mm]: ,0.1815 x 0.1815
Obnovovací frekvence [Hz]: ,120
Poměr stran: ,16:9
Povrch displeje: ,Anti-reflexní
Jas [cd/m2]: ,350
Kontrast: ,1 500:1
Odezva [ms]: ,4
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): ,178/178
Počet barev: ,1,07 B.
Reproduktory: ,Není součástí základní výbavy
Konektory: , *1x thunderbolt 4 (40Gbps, PD3.1 up to 140W, DP1.4 HBR3 Alt Mode, USB upstream) *1x USB-B (USB 5Gbps, USB upstream) *4x USB-A (USB 5Gbps, 1x BC1.2, USB downstream) *1x USB-C® (USB 5Gbps, 15W PD, data only, USB downstream) *1x HDMI® 2.1 TMDS *1x DP 1.4 (HBR3) *1x DP 1.4 Out *1x RJ45, Ethernet (10M/100M/1000M/2500M)
Napájení: ,Integrovaný
Spotřeba [W]: ,23
Stand by režim ,
[W]: ,0,5 ,
Třída energetické náročnosti: ,E
Montáž na zeď: ,VESA 100x100
Naklápění monitoru: , *Naklonění *Natočení *Pivot *Výškově nastavitelné
Barva: ,Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): ,714.3 x 218.0 x 439,5- 594.5
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): ,714.3 x 46.0 x 413.2
Hmotnost [kg]: ,5,2 / 8,1
Obsah balení: , *1x DisplayPort 1.4 kabel *1x USB-B/USB-A kabel *1x Thunderbolt kabel *1x Napájecí kabel *Zpráva o tovární kalibraci *Stručný návod k nastavení ,
Záruka: ,3 Roky
Stránky výrobce: ,https://psref.lenovo.com/l/Detail/ThinkVision_P32UD_40_Monitor?M=64A8XAT2EU
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199274963675 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 1 500:1 |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0.1815x0.1815 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 714.3 x 218.0 x 594.5 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 8,1 |
| Model: | P32UD-40 |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| HDR: | HDR10 |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 23 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkVision |
| Výkon Power Delivery (W): | 140 |
| Farba: | Černá |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
