LOGITECH BRIO 4K Stream Edition Webkamera

Kód: O8960001194
€177,50 €147,92 bez DPH
Skladom (do 24h)
Webová kamera so skvelým rozlíšením 4K pri 30 fps, 1080p pri 60 fps as podporou HDR. Kamera disponuje 65/78/90° zorným poľom a 5x digitálnym zoomom takže si môžete byť istí, že do záberu vždy dostanete presne to, čo chcete. Samozrejmosťou kamery je automatická korekcia zlého osvetlenia a integrovaný duálny všesmerový mikrofón. Rozhranie USB a integrovaný softvér XSplit Broadcaster. Rozmery 27 x 102 x 27 mm - 63 g.

Detailné informácie

Podrobný popis

BRIO STREAM
Najlepšia webová kamera na streamovanie, nahrávanie a videohovory v rozlíšení 4K s HDR

ROZLÍŠENIE ULTRA HD 4K
Zachytí aj tie najjemnejšie detaily výrazu vašej tváre a zachová kvalitu Full HD aj pri priblížení. Technológia HDR umožňuje živšie a realistickejšie farby aj pri slabom osvetlení. Má 4-násobne vyššie rozlíšenie ako rozlíšenie Full HD a dokáže kompenzovať zmeny jasu, takže nebudete vyzerať tmaví, ani keď ste v protisvetle alebo sa pohybujete smerom ku kamere.

ULTRARÝCHLÁ FREKVENCIA STREAMOVANIA HD
Streamovanie videa 1080p/60 fps je plynulé, realistické a veľmi rýchle. Vďaka veľmi rýchlej snímkovej frekvencii môžete vytvárať dramatické a originálne spomalené zábery, ktoré zanechajú silný dojem.

OPTIMALIZOVANÉ PRE STREAMOVANIE
Kamera BRIO STREAM je plne navrhnutá na streamovanie a udržiava vysokú snímkovú frekvenciu bez oneskorenia bez ohľadu na svetelné podmienky, aby udržala krok s vysielaním hry. Jeho výkon pri videohovoroch je rovnako pôsobivý, s dokonale ostrým obrazom, plynulým pohybom a prirodzenými farbami.

ŠIROKÉ NASTAVITEĽNÉ ZORNÉ POLE
Nastavte si zorné pole od širokého 90°, ktoré zaberá viac pozadia, až po úzke 65° alebo 78°, ktoré sa viac zameriava na vás. Vďaka funkcii neutralizácie pozadia si zachovajte čistý a profesionálny vzhľad aj v náročnom prostredí. Vyberte si z troch inteligentných režimov pozadia: rozmazanie, odstránenie alebo prepínanie.

12-MONTH XSPLIT PREMIUM LICENCIA
Spoločnosť Logitech úzko spolupracuje so spoločnosťou XSplit, aby vám poskytla všestranné riešenie na živé streamovanie s vysokou snímkovou frekvenciou a kompatibilitou s rozlíšením 4K.

OKAMŽITÉ PRIHLÁSENIE POMOCOU WINDOWS HELLO
Jednoduché a bezpečné prihlásenie do počítača pomocou rozpoznávania tváre Windows Hello - o jedno heslo menej.

VERSATÍVNA TVORBA OBSAHU S APLIKÁCIOU
S aplikáciou Logitech Capture môžete začať natáčať vysokokvalitný video obsah hneď po pripojení novej webovej kamery. Umožňuje prispôsobiť nahrávky, upraviť nastavenia kamery a dokonca vytvárať vertikálne orientované videá - to všetko v jednom intuitívnom rozhraní.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Systémové požiadavky Windows 8 alebo Windows 10 alebo novší - Procesor Intel Core i5 3. generácie alebo lepšej (podpora CPU/AVX a GPU/OpenCL).
USB 3.0 (USB 2.0 obmedzuje rozlíšenie na 1080p/30 fps)
Windows Hello je podporovaný len systémom Windows 10 alebo vyšším
Presné požiadavky na systém a výkon nájdete u svojho preferovaného poskytovateľa videotelefónneho riešenia.
Kompatibilné XSplit
OBS
Skype
Zoom
Obsah balenia Kábel USB BRIO STREAM
3.0 (kompatibilný s USB 2.0)
Odnímateľný klip
Krytka objektívu
Puzdro
Dokumentácia
Záruka 1 rok
Číslo dielu 960-001194

.

Dodatočné parametre

Kategória: Kamery
Záruka: 24 mesiacov záruka
Hmotnosť: 0.4 kg
Farba: Čierna
Max. snímková frekvencia (fps): 30
Rozmery (Š x V x H): 102 x 27 x 27 mm
USB-C: Ano
Rozlíšenie videa: 4096 x 2160

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: