Mad Max + The Ripper (PC) Steam Key
Kód: 10000005337002Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000005337002 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Warner Bros. Interactive Entertainment |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | V hre sa používa vulgárny jazyk |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel i5 3.4GHz, AMD FX8350 |
| Grafika (minimálna): | 2GB Nvidia 660ti or better (driver version: 367.35) |
| Pamäť (minimálna): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 35 GB available space |
| Systém (minimálny): | Ubuntu 16.04 or Steam OS 2.0 (64 bit required) |
| Iné (minimálne): | AMD and Intel Graphics Cards are not supported at the time of release |
| Procesor (odporúčaný): | Intel i7 3.6 GHz |
| Grafika (odporúčané): | 4GB Nvidia 970 or better (driver version: 367.35) |
| Pamäť (odporúčané): | 16 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 35 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Ubuntu 16.04 or Steam OS 2.0 (64 bit required) |
| Other (recommended): | AMD and Intel Graphics Cards are not supported at the time of release |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
