Men of War (PC) - Steam Key - CIS
Kód: 10000008937008Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000008937008 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | 1C Company |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | 3 GHz - Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 3000+ |
| Grafika (minimálna): | 128 MB VRAM |
| Pamäť (minimálna): | 1 GB RAM - (XP) / 2 GB RAM (Vista) |
| Miesto na disku (minimálne): | 6.5 GB |
| Systém (minimálny): | Windows XP (SP3) / Vista (SP1) |
| Procesor (odporúčaný): | 2.33 GHz - Intel Core 2 Duo / AMD Athlon 4400+ |
| Grafika (odporúčané): | 256 MB VRAM |
| Pamäť (odporúčané): | 2 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 5.5 GB |
| Systém (odporúčané): | Windows XP (SP3) / Vista (SP1) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
