MILFs of Sunville - Season 2 (PC) Steam Key
Kód: 10000503259001Podrobný popis
MILFs of Sunville is an adult game about a young guy forced to leave his luxurious life in a big city behind and return to a college in a small town of Sunville. This is a VN, filled with beautiful girls, romance, moral choices mixed with quality graphics and hot close-up animations.
Release Date: 2024-09-01
Early Access: Yes
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 7552119935153 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | 2.0 GHz Core 2 Duo |
| Grafika (minimálna): | OpenGL 2.0 or DirectX 9.0c compatible |
| Pamäť (minimálna): | 2 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 4 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 7 or higher |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
