Monday Night Combat (PC) Steam Key
Kód: 10000018165003Podrobný popis
Bear in mind that after buying this product as a GIFT you will not be able to add it to your inventory.Monday Night Combat is a class-based, third-person shooter… and the most popular lethal sport of the future! It blends intense combat, finishing moves, and gameshow-like challenges and rewards to produce an action experience unlike any other. Why fight for “honor” or “duty” when you can fight for the real American dream: cash, fame and endorsements?
Release Date: 2011-01-24
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 1237136758034 |
| Digitální platforma: | Steam |
| PEGI: | 12 |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Uber Entertainment |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | Áno |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | 2 GHz - Intel Pentium / AMD |
| Grafika (minimálna): | 512 MB VRAM - NVIDIA GeForce 7800 / ATI Radeon X1900 |
| Pamäť (minimálna): | 1 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 2 GB HD |
| Systém (minimálny): | Windows XP SP3 / Vista / Windows 7 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
